Related Marketing Cloud

Tüm kanallardan topladığınız müşteri bilgilerini tek bir yerde toplayın, segmentlere ayırın. Müşterilerinizle web sitesi, e-posta, SMS, push notification, Facebook & Google reklamları gibi tüm kanallardan yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş iletişim kurun.

Tüm kanallarda müşteri deneyimini tek platformla yaratın, yönetin ve optimize edin.


Tek platformdan yönetilen yapay zeka destekli, çok kanallı uçtan uca pazarlama otomasyonu çözümleri.


  • Unify - Web sitesi, CRM, mobil aplikasyonlar ve çağrı merkezi gibi çok sayıda kanaldan gelen müşteri verilerini ayrı ayrı toplamak yerine tek platformda görüntüleyin.
  • Segment - Farklı kanallardaki davranışlarını, müşteri geçmişlerini ve demografik bilgilerini baz alan kural bazlı ya da dinamik segmentler oluşturarak müşterilerinizi farklılaştıran unsurları öğrenin.
  • Personalize - Her müşterinin karşısına en uygun içerik ve ürünle çıkmak için yapay zeka ve makine öğrenimi destekli tavsiye motoru.
  • Automate - Sürükle-bırak arayüzle tek bir panelden aynı anda farklı kanallar üzerinde iyi koordine edilmiş kampanya yönetimi.Related Marketing Cloud Ürünleri

Customer Data Platform

Müşterilerinizin farklı kanallardan gelen tüm verilerini birleşitirerek tek bir görünümünü elde edin.

Customer Data Platform omnichannel kampanyalar yapabilmeniz için veri toplama, birleştirme ve müşteri profillerinin tekilleştirilmesi ve segmentasyonunu sizin oldukça kolaylaştırır.

E-posta Pazarlama

Kişiselleştirilmiş e-postalarla müşterilerinizin dikkatini ve ilgisini üzerinizde toplayın.

Related Marketing Cloud ister büyük, ister küçük ölçekte tüm e-posta pazarlama kampanyalarınız için gelişmiş bir altyapı sunuyor. Güvenli ve esnek platformumuzla davranışsal, otomatik veya zamanlanmış e-postalar ve ilgi çekici kampanyalar oluşturun, bu kampanyaları tetikleyin ve otomatikleştirin.

Mobil Pazarlama


Müşterilerinize kişiselleştirilmiş muhteşem mobil deneyimler yaşatın.

RMC sayesinde kişiye özel deneyimler oluşturmak, yeni müşteri kazanmak, davranışları analiz etmek ve push, SMS, geofencing gibi özelliklerle hareket halindeki müşterilerle anında iletişime geçmek daha kolay.                                           

        Web Sayfası Kişiselleştirme

Her müşterinize özel kişiselleştirilmiş bir web deneyimi oluşturun.

Yapay zeka destekli web sitesi hedefleme motorumuz ve sunduğumuz araçlarla, web sitenizde ya da mobil uygulamanızdaki tanımsız kullanıcıları sadık ve marka elçisi müşterilere dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.
Product Recommendation

Yapay zeka ve makine öğrenimiyle tüm kanallarda müşterilerinize sunduğunuz ürün önerilerini kişiselleştirin.

Product Recommendation modülüyle web sitesi, e-posta, mobil, mağaza, hatta çağrı merkezine kadar tüm kanallarda müşterilerinize kişiye özel ürün önerilerinde bulunabilirsiniz.
Customer Journey Manager

Pazarlamada otomasyonun gücüyle geleceği yakalayın.

Customer Journey Manager teknolojisi size aynı anda farklı pazarlama kanallarında hedef odaklı ve komplike kampanyalar oluşturmak ve yönetmek için gereken güç ve esnekliği sağlıyor. Aynı anda farklı kanallar üzerindeki tüm kampanyalarınızı tek bir yerden oluşturup yönetebilirsiniz.Copyright 2020 Related Digital