Data Warehouse SFTP Entegrasyonu

Data Warehouse Tabloları ile Veri Aktarımı ve Kampanya Gönderimleri

RMC Data Warehouse (Veri Ambarı) aracı, milyonlarca kayıt ile birkaç dakika içinde veri göndermek için büyük işletmeler ve e-ticaret platformları tarafından sıklıkla kullanılır.

Data Warehouse Tablolarının en büyük avantajı, kullanımı basit ve çok hızlı olmalarıdır. Veri Ambarı Tablolarına 1 milyon kaydı 1 saat içerisinde yükleyebilirsiniz. Bu süre, sonraki yüklemelerinizde aynı miktardaki veriler için ortalama 90 saniye olmaktadır.

Data Warehouse ile toplu veri yüklemenin hızının yanısıra, bir başka önemli özelliği ise, bir kampanyayı veya kampanyaları tek bir toplu işlem ile yüklenen verilerle bağlanmasına olanak sağlamasıdır. Örneğin, bir milyon e-posta adresini gönderebilir ve bu bir milyon kayıta bağlı bir kampanyayı otomatik olarak oluşturup, başlatabilirsiniz. 

Data Warehouse, genel olarak “kullan at” tabloları şeklinde veya sabit bir tablo olarak sürekli kullanılabilir.


Opsiyonel olarak kalıcı işareti koyulmayan tablolar, oluşturulduğu tarihten 3 gün sonra kullanılamaz hale gelir. Veri Ambarı tablonuzun kalıcı olarak işaretlenmesi için RMC destek ekibinden yardım alabilirsiniz.


Veri Aktarımı

Üye Listenizi, Ürün Katalog Dosyanızı ve Promosyon Kodlarınızı, Data Warehouse modülünü kullanarak gönderebilirsiniz.


Kampanya Gönderimleri

Data Warehouse tablolarını kullanarak sisteme aktarmış olduğunuz üyelere E-posta, Push, SMS, Web Push kampanyaları gönderebilirsiniz.Copyright 2020 Related Digital