RMC Campaign (euromessage)

RMC Campaign (euromessage) tüm kanallarda - Email, Mobil, Sosyal, Web ve Offline - pazarlama programlarının otomasyonu ve uygulanması konularında Kampanya Yönetimi çözümlerini sağlamaktadır.

Bu bölümde RMC Kampanya Modülü'nün tüm entegrasyon süreçlerini içeren teknik dokümanlar yer almaktadır.

API gönderimlerinde bir dakikada en fazla 1000 gönderime kadar karşılıyoruz. Gönderimlerinizi yaparken bu limite dikkat etmeniz rica olunur. (Bu limit api requestleri sayısıyla alakalı olup, mail gönderimleriyle alakalı bir sınır değildir.)

Teknik Dokümanlara eklenen yeni fonksiyonlar, değişikler, vb son güncelleme bilgilerini Geliştirici Kılavuzu - Yeni Özellikler sayfasında bulabilirsiniz.RMC REST API

RMC REST API Dokümanlarına bu alandan ulaşabilirsiniz:

/wiki/spaces/RMCKBT/pages/428802196

/wiki/spaces/RMCKBT/pages/428802196 liste yönetimi, üye yönetimi, transactional / triggered kampanya gönderimleri, raporlama gibi farklı web servislerinden oluşur:


Data Warehouse SFTP Entegrasyonu

Data Warehouse tabloları ile verilerinizi aktarma ve kampanyalarınızın gönderme bilgilerini bu bölümde bulabilirsiniz:


/wiki/spaces/RMCKBT/pages/428802129

/wiki/spaces/RMCKBT/pages/428802129 bölümünde Mobil ve Push entegrasyon dokümanları yer almaktadır:


/wiki/spaces/RMCKBT/pages/428802079

Third Party Entegrasyonları sayfasında Google Analytics ve RMC Magento entegrasyonları için gerekli olan dokümanları bulabilirsiniz:


RMC Personalisation (visilabs)

RMC Target ve RMC Recommend Kişiselleştirme çözümleri ile entegrasyon süreci boyunca sizi yönlendirecek teknik dokümanları RMC Personalisation (visilabs) bölümünde bulabilirsiniz.Ana Başlık: Geliştirici Kılavuzu


Copyright 2020 Related Digital